Selský dvůr Perštejn

csenderu
 
 


penzion
 

Wellness služby

link
penzion

Další námi nabízené relaxační welness služby

Rovnováha mezi tělem a duchem díky blahodárnému ošetření od hlavy až k patě. Provedeno speciálně vyškolenými kosmetičkami, které se plně koncentrují na Vaše přání. Ucelený koncept, který šetří pleť a rozmazlí duši.link

penzion

Ošetření pleti

 • ošetření obličeje, krku a dekoltu s následnou masáží

Jemná hladivá a krouživá masáž obličeje, krku a dekoltu:

 • navrátí pokožce rovnováhu
 • podporuje tok energie
 • dodává novou energii pokožce
 • vypíná pokožku
 • projasní a pročistí její vzhled
 • zmírní vznik linií a vrásek


Sportovní rekondiční a regenerační masáž

 • Používá se pro nápravu ztuhlého svalstva, při bolestech páteře, umí odstranit bolesti hlavy a spoustu jiných zdravotních potíží. Při této masáži se pracuje hlavně se svaly pohybového ústrojí.


Indická masáž hlavy

 • Masáž ulevuje od stresu a napětí a přináší maximální relaxaci a uvolnění. Postupně se masírují místa, kde je mnoho důležitých energetických center. Pravě v těchto místech bývá "nahromaděné" napětí, které může být příčinou řady bolestí. Masáž vás postupně zbaví psychické zátěže a budete se po ní cítit jako znovuzrození. Působí proti bolesti hlavy, nespavosti a napětí. Povzbuzuje růst vlasů a také zlepšuje koncentraci a "projasňuje" myšlení.


Medová masáž - okurkový zábal

 • Tato drsnější, ale velmi účinná masážní metoda odstraňuje z těla toxiny a odpadní látky, které se po dobu našeho života ukládají hluboko v organismu a oslabují jej. Teplý med se aplikuje na záda, protože právě okolo páteře, jsou důležitá nervová zakončení ovlivňující funkci celého těla. Působí blahodárně na celý organizmus i jednotlivé orgány, při celkové vyčerpanosti, stresu a deprese.


Lifting obličeje

 • Je velmi jemná technika, šetrná k pokožce a doprovází jí příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšení prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur k urychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a úbytku podkožního tuku. Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že zmizí unavené a strhané rysy a zároveň dochází i k odbourání stresu.


Ájurvédská masáž

 • Je úžasná relaxační masáž celého těla horkým olejem (nohy, bříško, ruce, prsní svaly, pokožka hlavy a obličej). Zaměřená na lymfatický systém, zlepšuje přísun výživných látek do těla a napomáhá odstraňování uvízlých toxinů a odpadních látek, uvolňuje tělo i mysl.


Ájurvédská masáž pro těhotné

 • Ájurvéda nezapomíná ani na nastávající maminky od ukončeného 3.měsíce. Kdy se samozřejmě celá masáž odvíjí podle nálady, zdravotního stavu maminky i miminka.


Masáž bylinnými pečetěmi

 • Se řadí mezi detoxikační, rozhodně ji ale doporučujeme i jako relaxační. Provádí se lehkým olejem, solí Maine Baze a speciální směsí bylin. Ta je svázaná do měšců, které jsou nahřívané v páře a ty se přikládají na tělo, takže nejen že čistí organismus, ale zároveň nádherně odpočíváte. Je to celo-tělová masáž (nohy, bříško, ruce a záda).


Anticelulitidní masáž

 • Napomáhá k odstranění celulitidy z rizikových partií, zejména stehen a hýždí. Jde o tlakovou masáž.


ČAS MASÁŽÍ JE ORIENTAČNÍ

link
penzion

Aromatický zábal - Clean Your Skin Body

 • Mořské řasy obsahují stonásobně koncentrované účinné složky, např.minerální soli, hořčík, vápník, draslík, vitamíny a aminokyseliny. Aromatický zábal uvolňuje a vitalizuje tělo, zpevňuje kontury těla, podporuje odvod škodlivých látek, mírní projevy celulitidy, zpevňuje pokožku na bocích, břiše a pažích, představuje podpůrnou složku při redukční dietě a přispívá tak ke zlepšení postavy, znatelně snižuje nadměrný obsah vody uložené v epidermu a mírní pocit tíhy v nohách, zlepší pevnost a pružnost pokožky


penzion

Medovo-mléčný tělový zábal - Beauty in Harmony Body

 • Suchá, nedostatečně hydratovaná pokožka získá maximum výživných látek. Je zklidněno podráždění a zčervenání. Toto ošetření je zvláště velmi účinné pro pokožku vystavenou nadměrnému slunění a pokožku stárnoucí. Ve velmi krátké době je obnovena optimální rovnováha pokožky, zvýší se její pružnost a zpevní se kontury těla. Markantní revitalizační účinek se projeví především na nejexponovanějších místech, kde je pokožka často suchá, drsná a citlivá – např. na kolenou, loktech, dekoltu a pažích.


penzion

Detoxikační Fitness Wrap - Detox Your Body

 • Ve Spojených státech, kde toto ošetření vzniklo, je „Wrap“ stručný název pro Body Wrapping – zábaly těla. Tedy jedná se o zabalení těla pevně do obinadel, které je založeno na principu osmózy (rozptyl tekutin). V tomto případě jde o rozptyl odpadních látek do více koncentrovaného slaného roztoku přes polopropustnou membránu pokožky. Fitness Wrap podporuje silnou redukci obvodu ihned po první aplikaci, detoxikaci tkání, optimalizuje rovnováhu kyselin, formuje pokožku po zhubnutí nebo těhotenství, zpevňuje siluetu těla, redukuje viditelnost jizev a rozšířených kapilár, stimuluje mikrovaskulární systém a proudění tkáňového moku, zvyšuje metabolické funkce, redukuje shromažďování tekutin, vyhlazuje problematická místa na kůži, podporuje prevenci celulitidy


logo

Adresa
Selský dvůr
431 63 Perštejn 300
Telefon:
+420 474 319 410
Fax:
+420 474 319 418
 
Adresa: Selský dvůr, 431 63 Perštejn 300. Telefon: +420 474 319 410. Fax: +420 474 319 418.
© Selský dvůr Perštejn. Code © Martin Žaloudek.