Selský dvůr Perštejn

csenderu
 
 


penzion
 

Wellness Masáže

link

Proč masáže ?

Dnešní doba je velmi hektická. Díky tomu si spousta lidí osvojila špatné návyky, které zahrnuji stres, strach, obavy, starosti, jednostranné zatěžování pohybového aparátu, nedostatek pohybu atd.Masáž řeší:uvolnění pohybového aparátu(hlava, nohy, ruce, záda atd...)Toto uvolnění pohybového aparátu řeší masáž přirozenou cestou bez použití jakýchkoliv chemikálií, kterými jsme v běžném životě zatěžováni. Pravidelným uvolňováním se stav organismu zlepší natolik, že u 90% lidí nastane po 1. masáží zlepšení minimálně o 80% (cítí bezbolestný stav, zlepšení dýchání a kvalitnější pohyb)
Rodinná masážDnešní doba je hektická a moderní rodina nemá čas se v klidu sejít, členové rodiny jsou nepřetržitě pod tlakem dnešní uspěchané doby a tudíž v neustálém stresu, s výčitkami svědomí, že veškerý čas věnují práci na úkor vlastní rodiny. Nabízím Vám možnost, která stmelí všechny členy rodiny, čas, který si navzájem věnujete, kdy budete moci v klidu a uvolněně promluvit se všemi členy, čas, který vás opět sblíží a nastolí v rodinném kruhu harmonii.


Přátelská - kamarádská masáž

Slibujete již delší čas svým známým, kamarádům návštěvu? Stále vám to nevychází?
Mám pro Vás řešení - co třeba zažít pěkné chvilky strávené na masáži i s vašimi přáteli, známými?
Maximální počet účastníků přátelské masáže je 5 osob.Zde si sami nastavíte, dle vašich potřeb, jak dlouho chcete zastavit čas a budete moci nerušeně relaxovat s přáteli či známými.

Speciální hloubková masáž

Masáž hloubková je zaměřena zejména na seniory a lidi po operacích. Zde se zaměřujeme na uvolnění postižených míst a snižování bolestivosti na co nejmenší stupeň, taktéž se snažíme zlepšit rozsah pohybu a pružnost svalů. Masáží lze přispět ke snížení stresového hormonu a zároveň ke snížení srdeční frekvence, čímž lze přispět ke zlepšení nálady a navození pohodového stavu mysli.

Speciální terapeutická masáž

Páteř je odrazem naší mysli.Začneme u hlavy-myšlenky, které přetěžují naši mysl, často nás bolí hlava, máme migrény, píchání ve spáncích atd.
Blokace krční páteře, pnutí atd.-často se necháme ovlivnit, snažíme se pomoci všem za každou cenu atd.
Blokace hrudní páteře, pnutí atd.-bereme si víc úkolů než sami zvládneme
Myšlenkami se často zamotáváme do začarovaného kruhu, proto se nám usazují další a další bloky na páteři.Často pod tíhou bloků se nedokážeme vzpřímit a nadechnout.

Více zde: www.zmenaokamzikuzivota.cz
Antonie Herinková – externí masérka
ornament
logo

Adresa
Selský dvůr
431 63 Perštejn 300
Telefon:
+420 474 319 410
Fax:
+420 474 319 418
 
Adresa: Selský dvůr, 431 63 Perštejn 300. Telefon: +420 474 319 410. Fax: +420 474 319 418.
© Selský dvůr Perštejn. Code © Martin Žaloudek.