Selský dvůr Perštejn

csenderu
 
 


penzion
 

PENZION**** SUPERIOR

link
Penzion

Penzion Selský dvůr splňuje všechny standardy moderního ubytování a důkazem toho je čtyřhvězdičková certifikace našeho penzionu udělená Asociací hotelů a restaurací ČR.

Záleží nám na spokojenosti
každého zákazníka !!


V areálu Selského dvora**** Vám můžeme nabídnout ubytování ve třech kategoriích o celkové kapacitě 71 lůžek.

Nabízíme vkusné a nadstandartní SUPERIOR ubytování v budově penzionu a Hospodářského dvora - splňující čtyřhvězdičkovou klasifikaci Asociace hotelů a restaurací ČR. Dále ubytování v chatkách, které díky své poloze umožní našim hostům doslova "splynutí" s nádhernou přírodou, a jednoduché a účelné ubytování v turistických pokojích (vhodné např. na přespání při služebních cestách). Bližší popis jednotlivých typů ubytování neleznete na liště umístěné po Vaší levici.


VYBAVENÍ SUPERIOR POKOJŮ V PENZIONU

Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu s WC a sprchou (některé s bidetem), pokoj EXCELENT má navíc vanu. Každý pokoj disponuje TV se satelitním příjmem, na pokoji EXCELENT je TV s velkoplošnou obrazovkou. Do standardního vybavení pokoje dále patří telefon s přímou volbou, internetová přípojka pro PC, pokojový trezor. Ze všech pokojů v prvním patře penzionu je přístup na terasu. V ceně ubytování na všech pokojích je zahrnuta snídaně formou švédského stolu.

Fotogalerie - pokoje penzionu
Pokoje Pokoje Pokoje
ornament ornament ornament
Pokoje Pokoje Pokoje
ornament ornament ornament
Pokoje Pokoje Pokoje
 

Další možnost ubytování:

Další možnost ubytování v budově pensionu je nabízena ve 2 dvoulůžkových (turistických) pokojích se společným sociálním zařízením. Tyto pokoje však nespadají pod čtyřhvězdičkovou certifikaci !!!

logo

Adresa
Selský dvůr
431 63 Perštejn 300
Telefon:
+420 474 319 410
Fax:
+420 474 319 418
 
Adresa: Selský dvůr, 431 63 Perštejn 300. Telefon: +420 474 319 410. Fax: +420 474 319 418.
© Selský dvůr Perštejn. Code © Martin Žaloudek.