Selský dvůr Perštejn

csenderu
 
 


penzion
 

Vítejte na Selském dvoře v Perštejně

penzion

SELSKÝ DVŮR se nachází v severozápadních Čechách na úpatí Krušných hor na trase mezi Chomutovem a Karlovými Vary. Každý návštěvník jistě ocení krásný výhled na malebné údolí s letoviskem Perštejn a Doupovské hory.

Užijete si relaxační a sportovní vyžití v nádherném prostředí, které se po dobu Vašeho pobytu stane opravdovým druhým domovem.
Ubytování

Nabízíme vkusné a nadstandartní SUPERIOR ubytování v budově penzionu a Hospodářského dvora - splňující čtyřhvězdičkovou klasifikaci Asociace hotelů a restaurací ČR. Dále ubytování v chatkách, které díky své poloze umožní našim hostům doslova "splynutí" s nádhernou přírodou, a jednoduché a účelné ubytování v turistických pokojích (vhodné např. na přespání při služebních cestách).
Soukromé akce

Naše prostory můžete též využít pro Vaše soukromé nebo firemní uzavřené akce.
Rádi Vám pomůžeme zorganizovat Vaše:

  • Narozeninové oslavy
  • Setkání abiturientů
  • Vánoční večírky
  • Firemní školeníSoukromá lesní restaurace a grilbar

Příjemné posezení s krásnou vyhlídkou s možností pořádání soukromých uzavřených akcí a oslav (například svateb) skýtá Lesní restaurace. Kapacita 28 osob.

Pro uzavřenou společnost do 30 osob můžeme v teplých letních dnech nabídnout také prostor našeho zastřešeného Grilbaru. Toto místo je ideální pro konání svateb, rodinných nebo podnikových oslav apod.
Restaurace

Restaurace uzavřena

Restaurace Selského dvora je nyní uzavřena pro běžný provoz. K dispozici je nadále pro narozeninové oslavy, firemní akce a obdobné objednané akce.

Provoz penzionu a ubytování poběží v režimu zlevněného ubytování bez snídaně.

Vedení restaurace Selský dvůr, 1.9.2018

Adresa: Selský dvůr, 431 63 Perštejn 300. Telefon: +420 474 319 410. Fax: +420 474 319 418.
© Selský dvůr Perštejn. Code © Martin Žaloudek.